Program

                                                                 

                                                                                        

Moderatorka konferencji Hotel Meeting

Elżbieta Nitsze, dyrektor generalny Airport Hotel Okęcie

 

Elżbieta Nitsze jest absolwentką prestiżowej szkoły hotelarskiej w Wiśle. Studiowała zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej. Obecnie zarządza rozbudowanym w 2014 roku czterogwiazdkowym hotelem Airport Okęcie. Od 10 lat współpracuje jako trener w Akademii Hotelarza. Jest autorką wielu artykułów na łamach prasy branżowej, w tym wielu o skutecznej sprzedaży.

W trakcie swojej ponad 20-letniej działalności w branży, Elżbieta Nitsze pracowała między innymi w Warsaw Marriott Hotel, Sheraton Warsaw Hotel & Towers, prowadziła własną działalność konsultingową i szkoleniową w obszarze hotelarstwa, a do 2014 roku przez 6 lat związana była z siecią hoteli Elbest Hotels, najpierw jako drektor generalny nowego Hotelu Krynica**** w Krynicy- Zdroju, a później jako dyrektor sprzedaży i marketingu całej grupy hotelowej. Dzisiaj, jako dyrektor generalny hotelu Airport Hotel Okęcie oraz jako trener hotelarstwa, koncentruje się na wdrażaniu nowoczesnych konceptów Total Customer Experience, Komunikacji Nieantagonizującej oraz Inżynierii Sprzedaży Transformacyjnej w tej branży.

Nagrodzona tytułem „Dyrektor generalny hotelu niezależnego” w konkursie Hotelarz Roku 2015, organizowanym przez „Hotelarza” i Horwath HTL. W roku 2017 ukończyła General Managers Program organizowany przez prestiżową Cornell’s School of Hotel Administration przy Cornell Univeristy. SHA jako jedyna uczelnia hotelarska ma akredytację AACSB, a organizowany przez nią GMP jest jedynym programem hotelarskim wśród programów uniwersyteckich w Ivy League.

Prelegentki

Wobuzz – Monika „Kryzysowa Narzeczona” Czaplicka

W branży online od 2006 roku. Pra­cuje w swojej agencji social media Wobuzz, a popularność zapewnił jej fanpage „Kry­zysy wybu­chają w social media w week­endy” czy akcja „Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka”. Ma bloga czaplicka​.eu. Specjalizuje się w kryzysach, hejcie i dbaniu o reputację, a także social sellingu i komunikacji.

Jej debiu­tancka książka „Zarzą­dza­nie kry­zy­sem w social media” doczekała się dodruku po kilku miesiącach od wydania i tytułu bestsellera. Jedna z autorek II tomu „Biblii E-biznesu” (nagrodzonej książkowym Oskarem), autorka ebooków (o obsłudze klienta czy „215 pomysłów na posty…”). Często występuje jako prelegentka na wielu wydarzeniach i konferencjach branżowych (gdzie bywa również nagradzana jako najlepsza mówczyni). Mentorka startupów, jurorka konkursów. Nominowana do tytułu influencerki roku 2018.

W portfolio ma takie marki jak PZU, Empik, Avon, TVN, Medicover, Łazienki Królewskie, Universal Music Polska, BGŻ BNP Paribas, Provident, Capgemini czy KRPM.

PROGRAM KONFERENCJI HOTEL MEETING 2018

Program konferencji Hotel Meeting ma dynamiczną formułę – bazuje na licznych prezentacjach przygotowanych przez praktyków, ekspertów i doradców branży hotelarskiej, a po każdej z nich jest czas na pytania do prelegenta. Dajemy gwarancję merytorycznych i ciekawych prelekcji oraz potężnej dawki praktycznych rozwiązań dla Waszych hoteli! W ciągu jednego dnia poruszymy wiele tematów, a Ty poznasz wyjątkowych ludzi, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i odpowiedzą na Twoje pytania.

Kolejnym elementem konferencji są panele dyskusyjne, w których w gronie praktyków rozmawiamy o tym jak rozwiązać kluczowe problemy branży.

Tematami poruszanymi na najbliższej edycji Hotel Meeting będą:

sytuacje kryzysowe w hotelarstwie – jak je zwalczać?

aspekty prawne związane z prowadzeniem hotelu

zarządzanie przychodami w ramach Revenue Management

efektywne zarządzanie personelem

skuteczne działania marketingowe online i offline

inspiracje

Fuckup story

Autorami prelekcji będą uczestnicy konkursu Expert Hotel Meeting, którzy zakwalifikowali się do 2 etapu. Szczegółowy program wraz z opisami prelekcji będzie opublikowany po wyłonieniu finalistów konkursu.

Chcesz zostać prelegentem konferencji Hotel Meeting?

 Zgłoś swoją prezentację do konkursu pod adresem:

www.hotele.bsdpoland.pl/expert/