Zarejestruj się! 16 czerwca 2020, Airport Hotel Okęcie

Bilety obowiązkowe

DLA KUPCÓW - HOTELARZY

BEZPŁATNY

Warunkiem jest zgłoszenie się do Business Speed Dating – szybkich spotkań z dostawcami  – tylko dla właścicieli i menedżerów hoteli

DLA HOTELARZY

OD 159 do 499 PLN

netto

Wcześniej kupujesz – mniej płacisz

Tylko dla właścicieli i menedżerów hoteli

W cenie przerwy kawowe i lunch

DLA DOSTAWCÓW

OD 1990 PLN

netto

Wcześniej kupujesz – mniej płacisz

Dla dostawców produktów i usług

W cenie przerwy kawowe i lunch

Bilety dodatkowe

GRUPY DYSKUSYJNE

+40 PLN/os.

netto

Jeden bilet na wszystkie grupy dyskusyjne! Spotkania tematyczne, które poprowadzi 3-4 hostów, specjalistów w danej dziedzinie. Prowadzący przygotują wstęp do rozmowy, a następnie angażować będą uczestników. To miejsce gdzie każdy może zadać pytanie prowadzącym i wspólnie starać się rozwiązać problem lub wymienić poglądami z szerszym gronem. Udział w grupach jest limitowany, decyduje kolejność zgłoszeń.

WARSZTATY DEMO

+40 PLN/os.

netto

Ponownie przygotowaliśmy we współpracy z IGHP oraz wieloma trenerami kilkanaście warsztatów w wersji DEMO. Zastanawiasz się czy wydać pieniądze na dane szkolenie? Skorzystaj z wersji DEMO i sprawdź czy to wiedza, której szukasz.

PEŁNE WARSZTATY

+159 PLN/os.

netto

Do wyboru dwa tematy dla menedżerów sprzedaży, które zostały opracowane i będą prowadzone przez ekspertów HORECA IDEA, w składzie: Blanka Retmańska-Man oraz Eliza Kozica

REGULAMIN UDZIAŁU W WARSZTATACH

Aby wziąć udział w warsztatach należy wykupić bilet wstępu na konferencję oraz bilety na wybrane warsztaty. Ilość miejsc na każde warsztaty jest ograniczona do 20 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń i płatności. Jedna osoba może w ciągu dnia wziąć udział maksymalnie w 2 warsztatach. W wybranym warsztacie mogą uczestniczyć maksymalnie 2 osoby z jednego hotelu. W warsztatach mogą brać udział tylko pracownicy hoteli. Jeśli z przyczyn niezależnych od organizatora dane warsztaty nie odbędą się, uczestnicy tego warsztatu mogą wziąć udział w innym wskazanym przez organizatora. Płatność należy uregulować w ciągu 48 godzin od chwili rejestracji, po tym terminie nieopłacone zamówienia będą anulowane.

REGULAMIN BEZPŁATNYCH BILETÓW DLA KUPCÓW

Bezpłatne bilety przydzielane są za zgodą organizatora oraz pod warunkiem udziału przedstawiciela firmy/hotelu odpowiedzialnego za zakupy/inwestycje w Business Speed Dating, czyli spotkaniach z dostawcami produktów i usług. Spotkania te odbywają się w trakcie konferencji, równolegle z programem wydarzenia. Jeśli firma/hotel otrzymała bezpłatne bilety i nie wydelegowała odpowiedniej osoby do udziału w spotkaniach z dostawcami, zostanie obciążona kosztami biletów, za wszystkich swoich pracowników uczestniczących bezpłatnie w konferencji, w cenie obowiązującej w dniu wydarzenia.